off

Oudejaarsviering 2020

Sinds jaren een begrip, de oudejaarsviering samen met het fanfare Hildegardis, dit jaar gaat het even anders.

In dit bijzondere jaar kunnen we alleen fanfaremuziek afspelen via de geluidsdrager. Fanfare Hildegardis heeft voor ons hele mooie nummers uitgezocht. O.a. The Rose en the Sounds of silence staan op de afspeellijst. Omdat Pastoor nog herstellende is van corona nemen Liesbeth Bruin en Elma Beemsterboer de taak als voorganger over. Gerard Tesselaar is de koster.

De viering is in besloten kring, de namen van de bezoekers zijn bekend. Voor de mensen thuis is er een livestreamverbinding via het Youtube kanaal van de parochie. Een kwartier voor de viering zijn we online en start de fanfaremuziek.

We wensen u een hoopvol 2021 toe. Better save than sorry, ook al is het moeilijk.