off

I Eucharistieviering Hoogfeest van Pasen I Pastoor de Vries I St.Caecilia I

  “Hoogfeest van Pasen”

  Informatie:

  VoorgangersPastoor de Vries
  Lector:Ali Adema-de Vries
  Koster:Gerard Tesselaar tel. 06-40067396
  Muziek:St. Caecilia


  Ons gebed wordt gevraagd voor:

  ● Cornelis Groot, Elisabeth Groot-Buter en dochter Elly, Hendricus en Catharina Buter ● Cornelis Suiker, Cornelia Maria Suiker-Ligthart, dochter Kitty en kleinzoon Emiel ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido Beemsterboer, Yvonne Beemsterboer-Tesselaar en Rob van Lierop ● Jan Dekker, Selma Dekker-Jonas en hun dochter Cathrien en hun zonen Piet en Arie ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Niek Kaandorp en zegen over zijn gezin, familie Kaandorp-Pronk ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Pastoor Jan Berkhout en pastoor Johannes Nicolaas Timmer ● Riet Kruijer-Baas en overleden familie ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus