off

IExcuus , ik vermoed een stroomstoring I Pastor Theo Vertelman I Peter en Marian Boon I Sterk elkaar met helpende handen I

  “Sterk elkaar met helpende handen”,

  Informatie:

  VoorgangersPastor Theo Vertelman
  Lector:Connie Bakker
  Koster:Mart Hoogeboom tel. 06-10154915
  Muziek:Peter en Marian Boon


  Ons gebed wordt gevraagd voor,

  • Jan Dekker, Selma Dekker-Jonas en hun dochter Cathrien en hun zonen Piet en Arie ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Pastoor Jan Berkhout en Johannes Nicolaas Timmer ● Riet Kruijer-Baas en overleden familie ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus