off

l Druk op rode YouTube knop | Woord- en communieviering pastor Marion Bleeker

  Klik om de Livestream te volgen via YouTube

  “Leven en dood”

  Informatie:

  VoorgangerPastor Marion Bleeker
  Lector:Pietjan Blommaart
  Koster:dhr. Matt Hoogeboom 06-10154915
  Muziek:Sint Caecilia

  Ons gebed wordt gevraagd voor:

  
  ● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin ● Jan Dekker, Selma Dekker-Jonas en hun dochter Cathrien en hun zonen Piet en Arie ● Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep v Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Riet Kruijer-Baas en overleden familie ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus
  
  
  Na de viering drinken wij graag met u een kopje
  koffie!