off

Jan Broersen

J

an Broersen groeide met zijn tweelingbroer Cees op in een liefdevol gezin. De mannen waren 2 handen op 1 buik maar totaal verschillend van elkaar. Cees is tekenleraar geworden en Jan werd handelaar.  Leren zag hij niet zo zitten, hij stopte met school en ging bij zijn vader werken. Zijn passie lag in de aardappel en groente handel. In 1972 op een gezellige vrijgezellen avond leerde hij Truus kennen. Ze trouwden en na 6 jaar huwelijk werd John geboren. Het gezin was compleet toen ze Marloes gingen ophalen uit het verre Brazilië. Hij genoot van reizen, uitjes, klaverjassen, fietsen, puzzelen, de tuin en zijn kas. Het vrijwilligerswerk voor de kerk en het van Blankendaelpark en niet te vergeten zijn kleinkinderen. Na een kort maar hevig ziekbed heeft hij het leven los moeten laten.  Zijn kinderen namen afscheid met de woorden dat zij zich geen betere vader hadden kunnen wensen, Zijn ongekende vertrouwen in hen heeft ze gevormd tot wie ze nu zijn.