off

I Pastor Theo Vertelman I Stormen overwinnen I Sint Caeciliakoor I

  “Stormen overwinnen”

  Informatie:

  VoorgangersPastor Theo Vertelman
  Lector:Peter Huits
  Koster:Gerard Tesselaar tel. 06-40067396
  Muziek:Sint Caeciliakoor


  Ons gebed wordt gevraagd voor,

  • Aat Kruyer-Strooper ● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Jacobus van Schagen en Wil van Schagen ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin ● Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Margaretha Ligthart-Schotten en overleden familie ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne Beemsterboer-Tesselaar en Rob van Lierop ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus

  Na de viering drinken wij graag met u een kopje Koffie.