off

I Pastor Theo Vertelman I God kiest altijd voor het leven I Sint Caeciliakoor I

  ” God kiest altijd voor het leven “

  Informatie:

  VoorgangersPastor Theo Vertelman
  Lector:Greet Bleeker
  Koster:Matt Hoogeboom tel. 06-10154915
  Muziek:Sint Caeciliakoor


  Ons gebed wordt gevraagd voor:

  • Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin ● Jan Dekker, Selma Dekker-Jonas en hun dochter Cathrien en hun zonen Piet en Arie ● Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Pastoor Jan Berkhout en Johannes Nicolaas Timmer ● Riet Kruijer-Baas en overleden familie ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus