off

I Pastor Marion BleekerI Sint Caecilia I Onkruid en tarwe I

  “Onkruid en tarwe”

  Informatie:

  VoorgangerPastor Marion Bleeker
  Lector:Pietjan Blommaart
  Koster:Hans Kok tel. 06-53533705
  Muziek:Sint Caecilia


  Ons gebed wordt gevraagd voor:


  ● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Cees Bleeker, Catharina BleekerGildemeyer en overleden kinderen ● Jacobus van Schagen en Wil van
  Schagen ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin ● Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Margaretha Ligthart-Schotten en overleden familie ● Overleden familie van SchagenBruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus

  Na de viering drinken wij graag met u
  een kopje koffie!