off

l Druk op rode YouTube knop | Eucharistieviering Pater de Vries I

  ” Pinksteren “

  Informatie:

  VoorgangerPater de Vries
  Lector:mw. Ali Adema-de Vries
  Koster:dhr. Hans Kok 06 53533705
  Muziek:Sint Caecilia


  Ons gebed wordt gevraagd voor:  ● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, AdrianusGroot en zegen over zijn gezin ● Adrianus Johannes Strooper, Cornelia Strooper-Dekker en overleden kinderen ● Cees Bleeker, Catharina
  Bleeker-Gildemeyer en overleden kinderen ● Christina Entes-Ligthart ● Cornelis Groot, Elisabeth Groot-Buter en dochter Elly, Hendricus en Catharina Buter ● Jacobus van Schagen en Wil van Schagen ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin ● Jan Dekker, Selma Dekker-Jonas en hun dochter Cathrien en hun zonen Piet en Arie ● Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Margaretha Ligthart-Schotten en overleden familie ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal- Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra TesselaarBlankendaal ● Pastoor Jan Berkhout ● Pastoor Johannes Nicolaas Timmer ● Riet Kruijer-Baas en overleden familie ● Toos Karsten-Wit ● Truus de Ruiter-Bleeker ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus