off

l Druk op rode YouTube knop | Woord- en communieviering I Lourdesgroep I pastor Theo Vertelman

  “Maria viering”

  Informatie:

  VoorgangerPastor Theo Vertelman
  Lector:Greet Bleeker
  Koster:Matt Hoogeboom tel. 06-10154915
  Muziek:Ritmisch koor ’t Veld


  Zondag 14 mei is het Moederdag. Dan zullen we die dag om 10.00 uur in de viering aandacht besteden aan alle moeders, maar vooral ook aan Moeder Maria. Zij is niet alleen een bijzondere moeder voor Bernadette, maar ook voor velen van ons.

  Het ritmisch koor van Heerhugowaard – de Noord verzorgt de zang en Theo Vertelman zal voorgaan. In de viering krijgen alle moeders een Mariakaarsje. Het thema van de viering is: Een moeder om je bij thuis te voelen.
  Ook is er nog gelegenheid om je op te geven voor de reis naar Lourdes van 16 – 21 september a.s. Dat kan bij: hotelleider Raymond Betjes 06 222 47 931, of de pastores Marion Bleeker – Burger 06 505 88 263 en Theo Vertelman 06 156 63 193.

  Ons gebed wordt gevraagd voor:


  ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus