off

l Druk op rode YouTube knop | Eucharistiviering Pastoor Eduard Moltzer

  Klik om de Livestream te volgen via YouTube

  “Palmpasen”

  Informatie:

  VoorgangersPastoor Eduard Moltzer
  LectorenPeter Huits Elma Veldboer-Beemsterboer
  Koster:Gerard Tesselaar tel. 06-40067396
  Muziek:D`CYMO

  Ons gebed wordt gevraagd voor:

  
  Ons gebed wordt gevraagd voor:
  ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne BeemsterboerTesselaar en Rob van Lierop ● Loek Entes-Karsten en overleden familie ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, ● Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal ● Willem Tesselaar en Afra TesselaarBlankendaal ● Petrus Blom en Maria Blom-Groot en overleden kinderen, Ben Buter en zegen over zijn gezin ● Petrus Jozef Kruyer en Elisabeth Johanna Kruyer-Bak ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus