off

Druk op rode YouTube knop | Woord- en communieviering pastor Theo Vertelman

    Klik om de Livestream te volgen via YouTube

    Waar kies je voor?

    Informatie:

    VoorgangerPastor Theo Vertelman
    Lector:mw. Marieke de Jong
    Koster:dhr. Mart Hoogeboom tel. 06-10154915
    Muziek:St. Caecilia

    Ons gebed wordt gevraagd voor:

    
    
    ● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin ● Jan Dekker, Selma Dekker-Jonas en hun dochter Cathrien en hun zonen Piet en Arie ● Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy zegen over het gezin ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Overleden familie Entes-Tromp ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Riet Kruijer-Baas en overleden familie ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus
    
    
    Na de viering drinken wij graag met u een kopje koffie!