off

Geertruida Margaretha de Ruijter-Bleeker

G

eertruida

Ze is geboren in Tuitjenhorn op een boerderij als oudste van 6 kinderen. Ze had daar een geweldige jeugd met veel gezelligheid. Toen ze een jaar of 20 was ontmoette ze haar man. In 1955 trouwden ze en gingen op het Rijpje wonen, waar zijn hun 4 kinderen geboren zijn.

Ze was altijd heel lief en zorgzaam voor haar gezin en veel gezelligheid in huis. Ze was af en toe wel streng, maar met de jaren werd dat minder.

3 keer per jaar gingen ze een dagje weg met het gezin 1 dag naar het Pettemer meer, 1 dag naar het strand en 1 dag naar de klimduin.

Nadat de kinderen uitvlogen gingen ze samen dagjes fietsen naar Heemskerk of Den Helder

Ze gingen ook vakantie vieren in eigen land en later ook naar het buitenland daar genoten ze erg van.

Helaas overleed haar man in 2004 na een ziekbed van anderhalf jaar, ze heeft hem altijd verzorgd die tijd en miste hem erg na zijn overlijden. Nadat ze niet meer zelfstandig kon wonen verhuisde ze naar de Trambaan in Nieuwe Niedorp, waar ze in huiselijke kring werd opgenomen.