off

Livestream: Eerste Kerstdag

Kerstmis, feest van eenvoud, liefde en vrede.

Informatie:

VoorgangerPastor Theo Vertelman
Lector:dhr. Pietjan Blommaart
Koster:dhr. M. Hoogeboom tel. 06-10154915
Muziek:Sint Caecilia

Ons gebed wordt gevraagd voor:


● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Cees Bleeker, Catharina BleekerGildemeyer en overleden kinderen ● Christina Entes-Ligthart ● Cornelis Groot, Elisabeth Groot-Buter en dochter Elly, Hendricus en Catharina Buter ● Cornelis Suiker, Cornelia Maria Suiker-Ligthart en dochter Kitty● Els Duinmaijer-Bruin, Paul Bruin en familie Bruin-Ligthart ● Familie Dekker-Bommer, Jantje en Lot ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne Beemsterboer-Tesselaar en Rob van Lierop ● Jan Dekker,
Selma Dekker-Jonas en hun dochter Cathrien en hun zonen Piet en Arie ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Johannes Oudhuis, Cornelia OudhuisGroen en Simon Oudhuis ● Levende en overleden leden van het St.Caeciliakoor ● Maarten Blankendaal, Veronica Blankendaal-Blom en hun overleden kinderen ● Margaretha Ligthart-Schotten en overleden familie ● Nel Tiebie-Hoogeboom ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Pastoor Jan Berkhout ● Pastoor Johannes Nicolaas Timmer ● Riet Kruijer-Baas en overleden familie ● Toos Karsten-Wit