off

Jose van Mastrigt-van der Vliet

J

ose

José van Mastrigt- van der Vliet

José is geboren op 6 november 1955 als enig kind van het echtpaar van der Vliet-Zijp in Sint Maarten. Op haar 12e werd ze aangereden door een auto en verbrijzelde haar been. Ze hield hier een enorme angst voor auto’s aan over. Ze heeft later wel haar rijbewijs gehaald maar durfde daarna niet zelf te rijden.

In 1975 ontmoette ze Huib in de André bar in Schagen. Al snel moest Huib in dienst en hij dacht: ‘dan is het wel snel over’, maar de verkering bleef aan, ook na een jaar in Duitsland.  Ze hebben elkaar veel brieven geschreven en die zijn er allemaal nog.

Ze trouwden in 1978 en gingen wonen in Sint-Maarten. Daar is Shanna geboren, ook zij groeide op als enige dochter. Later verhuisden ze naar de Regenboog in Tuitjenhorn.

Jose was enorm zorgzaam, hield van haar huishouden maar ook van gezelligheid en feestjes. Ze was vrolijk en praatte graag met iedereen. Haar grote passie was naast fietsen, op reis gaan. Ze was gelukkig niet bang om te vliegen of met een bus mee te gaan.

Ze kreeg 2 kleinkinderen. Oppassen deed ze niet, maar ze hielp wel mee met het huishouden.

Na een akelige ziekte kwam er een einde aan haar leven. Ze leeft voort in de genen van Shanna, Dewi en Yara.

Ga door met wat zij het allerliefste zou willen: lachen, liefhebben en iets van je leven maken.