off

Livestream: Allerzielenviering

Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij

Informatie:

VoorgangersMarian Tesselaar en Elma Veldboer-Beemsterboer
Koster:Gerard Tesselaar 06 40067396
Muziek:Fanfare Hildegardis

Ons gebed wordt gevraagd voor:

● Adrianus Johannes Strooper, Cornelia Strooper-Dekker en overleden kinderen ● Cees Bleeker, Catharina Bleeker-Gildemeyer en overleden kinderen ● Cornelis Groot, Elisabeth Groot-Buter en dochter Elly, Hendricus en Catharina Buter ● Cornelis Suiker, Cornelia Maria SuikerLigthart en dochter Kitty ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne Beemsterboer-Tesselaar en Rob van Lierop ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus ● Simon Johannes Ligthart en Margaretha Maria Ligthart-Stam * Koos Schoo * Agatha Alida Wijdooge Tesselaar

Na de viering drinken wij graag met u een kopje koffie!