off

Livestream: Eucharistieviering Pastoor de Vries

Uit de boom, op de grond.

Informatie:

Voorganger:Pastoor de Vries
Lector:mw. Ali Adema- de Vries
Koster: dhr. G. Tesselaar tel. 06-40067396
Muziek:R.K. gemengd koor Cantus Deo uit Bolsward

Ons gebed wordt gevraagd voor:

● Cees Bleeker, Catharina Bleeker-Gildemeyer en overleden kinderen ● Jan Dekker, Selma Dekker-Jonas en hun dochter Cathrien en hun zonen 21 Piet en Arie ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van SchagenBorst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal, Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus Na de viering drinken wij graag met u een kopje koffie.