off

Livestream: Woord- en communieviering Pastor Marion Bleeker

Voorname mensen

Informatie:

VoorgangerPastor Marion Bleeker
Lector:Dhr. P. Huits
Koster:dhr. M. Hoogeboom tel. 06-10154915
Muziek:Sint Caecilia

Ons gebed wordt gevraagd voor:● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Jacobus van Schagen en Wil van Schagen ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin ● Jan Dekker, Selma Dekker-Jonas en hun zonen Piet en Arie ● Jan Karsten, Corrie KarstenPronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Overleden familie van Schagen-Bruin ● Piet en Joop van Schagen ● Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter 16 van Schagen ● Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Marco Blankendaal ● Broeder Gabinus Blankendaal ● Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus

Na de viering drinken wij graag met u een kopje koffie!