off

Livestream Woord- en communieviering door Pastor Bleeker

Door een technische fout van YouTube is de LiveStream alleen op YouTube zelf te kijken. klik linksonder op video op de de tekst “YouTube”.

Voorganger: Pastor Bleeker m.m.v. D’CYMO
Lector: van D’CYMO
Misdienaars: Kaitlin en Kjore
Koster: dhr. M. Hoogeboom tel. 06-10154915

 

Thema van vandaag: “De boodschap”. De muziek is uitgekozen door leden van het Sint Caeciliakoor.

Ons gebed wordt gevraagd voor:
● Cornelis Suiker, Cornelia Maria Suiker-Ligthart en dochter Kitty ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne Beemsterboer-Tesselaar en Rob van Lierop ● Jan Broersen en zegen over zijn gezin * Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans en overleden familie ● Jo Dekker-Goudsblom en Jaap Dekker en zegen over hun gezin ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus