off

Livestream Oudejaarsavond

Door een technische fout van YouTube is de LiveStream alleen op YouTube zelf te kijken. klik linksonder op video op de de tekst Youtube.

Voorganger: Pastoor Tilma m.m.v. Fanfare Hildegardis

Lector: mw. Bleeker
Misdienaars: Sutji en Kaitlin
Koster: dhr. M. Hoogeboom tel. 06-10154915

Ons gebed wordt gevraagd voor:
● Adrianus Johannes Strooper, Cornelia Strooper-Dekker en overleden kinderen ● Antonius Cornelis Driesse en Lourentia Maria Driesse-Stoop en hun dochter Rina ● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne Beemsterboer-Tesselaar en Rob van Lierop ● Jacobus Karsten, Miep Karsten-Bos en dochter Marga, Petrus Hof en Catharina Hof-Burger ● Jan Stoop en Corrie Stoop-Limmen ● Loek Entes-Karsten en overleden familie ● Margaretha Ligthart-Schotten en overleden familie ● Niek Kaandorp en familie Kaandorp-Pronk ● Pastoor Jan Berkhout ● Pastoor Johannes Nicolaas Timmer ● Piet Pronk en Nel Pronk-Reinders en hun dochter Margriet ● Ris en Edith Strooper en familie ● Sjoerd Nota, Petronella Nota-Burger en zoon George