off

Livestream Nachtmis Pastoor I. Tilma

Door een technische fout van YouTube is de LiveStream alleen op YouTube zelf te kijken. klik linksonder op video op de de tekst Youtube.

Voorganger: Pastoor Tilma met muziek uitgekozen door Fanfare Hildegardis en een solo optreden van Marian Nannes-Boon
Lector: mw. E. Beemsterboer
Misdienaars: Sutji en Kaitlin
Koster: dhr. G. Tesselaar tel. 06-40067396

Ons gebed wordt gevraagd voor:
● Jaap en Bora Beemsterboer, Niels en Guido, Yvonne Beemsterboer-Tesselaar en Rob van Lierop ● Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Jan Stoop en Corrie Stoop-Limmen ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Johannes Oudhuis, Cornelia Oudhuis-Groen en Simon Oudhuis ● Overleden familie Limmen-Groot ● Pastoor Jan Berkhout ● Pastoor Johannes Nicolaas Timmer ● Sjoerd Nota, Petronella Nota-Burger en zoon George ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus