off

Livestream Woord- en communieviering door Pastor Vertelman

Door een technische fout van YouTube is de LiveStream alleen op YouTube zelf te kijken. klik linksonder op video op de de tekst “YouTube”.

1e Adventsweek

Voorganger: Pastor Vertelman  Muziek van de CD Gouden Koren.
Lector: mw. Beemsterboer
Misdienaars: Sutji en Kjore
Koster: dhr. G. Tesselaar tel. 06-40067396

Ons gebed wordt gevraagd voor:
● Adrianus Buter, Cornelia Buter-Dekker en overleden kinderen, Adrianus Groot en zegen over zijn gezin ● Jacobus van Schagen en Wil van Schagen ● Jan Karsten, Corrie Karsten-Pronk, hun dochter Judy en zegen over het gezin ● Jan Zutt en Dieuw Zutt-Spaans ● Johannes Dekker, Selma Dekker-Jonas en zoon Arie ● Overleden familie van Schagen-Bruin, Piet en Joop van Schagen, Wim en Miep van Schagen-Borst ● Cor Buter en Annie Buter-van Schagen, Cornelis Blankendaal en Afra Blankendaal-Delis ● Broeder Gabinus Blankendaal, Willem Tesselaar en Afra Tesselaar-Blankendaal ● Overleden familie Entes-Tromp ● Sjoerd Nota, Petronella Nota-Burger en zoon George ● Toos Karsten-Wit ● Wilhelmus Ligthart, Catharina Ligthart-Boekel en hun dochters Jo en Truus