off

Gerrit Glas

G

errit Glas

Gerrit is geboren op 15 juni 1947 te Kalverdijk  als vierde kind, hij heeft een fijne jeugd gehad en al jong had hij oog voor de tuinderij, na de lagere school  ging hij naar de lagere tuinbouwschool in Warmenhuizen, zo begon hij zijn eigen tuinderij met met Truus , later hielpen de meiden ook mee.

In 1977 leerde je Truus kennen op vakantie , jullie trouwden en gingen op de Koorndijk wonen in je ouderlijk huis, waar je je hele leven ben blijven wonen met veel plezier, toen jullie meiden werden geboren trakteerde je op tompoucen, je lievelings gebak, ze hebben een fijne jeugd gehad, na je pensioen wilde je nog niet stoppen, je kocht nog een nieuw trekker en zei dit is mijn laatste en dan stop in ermee, maar je ging nog door tot je 68ste, je schoonzonen waren ook bouwers dus ging je daarna helpen bij hen, je was altijd bezig, op30 april werd je met spoed opgenomen en belanden alles in een stoomversnelling, na verschillende operaties ging je al verder achteruit, in rust mocht je heengaan, bepaalde uitspraken van je zullen we missen, Mah, flap in de schroef, het rommelt wel, gaat wel over, oh dat kan wel zo met een worstie erbij, tot je dienst, succes ermee, Kees wat ben je goud en tot in het Ganzenland, rust zacht.