off

Jo Dekker-Goudsblom

J

o Dekker-Goudsblom

Jo is geboren in een groot gezin in Noord-Scharwoude, ze ging er met veel plezier naar school en had graag door willen leren, maar moest gaan werken. Ze wilde absoluut niet in de huishouding gaan werken, daarom regelde haar moeder een baantje bij de drogist. In die tijd leerde ze ook Jaap Dekker kennen. De liefde voor haar man is nooit overgegaan. In 1956 werd er getrouwd en zijn ze  in Den-Helder gaan wonen, daar werden hun 4 kinderen geboren. Ze was gek op haar `lieverds` en deed alles voor ze, ze had veel humor, ging zeer respectvol met iedereen om en hield van muziek en ging regelmatig naar opera voorstellingen. Ook bleef ze zich ontwikkelen met het leren van zwemmen, autorijden en ze heeft haar MAVO diploma gehaald. Met het gezin gingen ze al vroeg kamperen, eerst met de fiets en tent en veel later kwam er een caravan. Toen Jaap gepensioneerd was maakten ze lange reizen. Hier genoot ze erg van. In 2000 zijn ze naar Tuitjenhorn verhuisd, jammer genoeg overleed Jaap in 2003, Jo hield erg van spelletjes  en maakte reisjes. Ze is altijd erg trots op haar kleinkinderen en was altijd oprecht in hun geïnteresseerd. Door  haar ziekte kon ze op een gegeven moment niet zo veel meer, maar de krant werd tot op het laatst gespeld en ze beleefde veel plezier aan de bezoekjes van familie en vrienden, die werden ook altijd gastvrij ontvangen, Jo is op 1 mei begraven bij haar Jaap, op hun grafsteen staat : samen een