off

Annie Kruijer – Roozendaal

Deze video is tot 01-02-2020 beschikbaar op YouTube. De familie heeft een kopie ontvangen mocht u deze terug willen kijken.

A

nnie Kruijer – Roozendaal

Annie is op t Rijpje geboren op 4 mei 1927 als vierde in de rij van 13 kinderen , als 1 van de oudste was het aanpakken geblazen, meer dan de lagere school en de 7e klas zat er niet in  ondanks dat ze goed kon leren, ze groeide op in een warm gezin waar ook altijd veel aanloop was, natuurlijk was er ook droefenis door een veel te vroeg gestorven vader en broertje Jan. In 1952 is ze getrouwd met Tinus en ging aan de Sportlaan wonen, hier zijn alle 7 kinderen geboren, die hadden allemaal een hele gelukkige jeugd , waar veel kon en altijd aanloop was,  iedereen kan het goed met elkaar hebben en er waren menige familieweekenden , toen Annie niet meer meekon , startte de weekenden altijd bij haar met koffie en gebak. De zondagmiddag was altijd de vaste bezoekdag en als het even kon was iedereen van het gezin daar om de koffie, soms gevolgd door een borrel. Annie was de stille motor achter Tinus, zeker in de tijd van het ahoj, een drukke baan voor hem , maar Annie hield het gezin draaiende en hielp Tinus ook nog met het ahoj. Ze was dol op de kleinkinderen, deze waren ook nooit te veel en sinterklaas werd ook altijd uitgebreid gevierd met vele cadeaus voor de kleintjes. In 1995 zijn ze verhuisd naar de Kerksloot en nadat Tinus overleed ging ze naar het st jozefpark, de laatste 2 jaar woonde ze, nadat ze haar been brak in Magnushof, niet altijd gemakkelijk, maar klagen kwam niet in haar woordenboek voor, Sterven voegt nooit, zeker niet als het je eigen moeder is, maar ze heeft een mooi leven gehad, weliswaar met hard werken, maar ook heel rijk van wat het haar en ons allemaal gebracht heeft.