off

Nachtmis 2020

Hierboven is de Livestream te zien. Als u deze op volledig scherm wilt bekijken, klik dan rechtsonder op video op de de tekst “YouTube”.

Tuitjenhorn zonder Nachtmis, alle donker, geen verlichte kerk. We zijn blij dat we toch nog iets kunnen doen. Dinsdagavond hebben we de Nachtmis opgenomen. Pastor Marion Bleeker gaat ons voor, Greet Bleeker is de lectrice en Sutji en Lieke zijn de misdienaars.

De keuze van de muziek is verzorgd door het Mannenkoor. U kunt o.a. luisteren naar de mis van Mozart met daarnaast natuurlijk een paar mooie kerstliedjes.

Op Eerste Kerstdag en Tweede Kerstdag mogen we wel weer fysiek bij elkaar komen. De namen van de 30 mensen per viering die mogen komen zijn bekend. De mensen die helaas niet kunnen komen, kunnen thuis op de bank de vieringen volgen. We starten de uitzendingen wat eerder, is het net of u erbij bent.

Zalig Kerstfeest en een Hoopvol 2021.