off

Niek (Klaas) Kaandorp

N

iek ( Klaas) Kaandorp

Op 29 december ben je als tweede in het gezin Kaandorp geboren, je kwam in een ondernemende familie waarin je je steentje flink heb bijgedragen. Je kon prachtige verhalen vertellen over de tijd dat je klein was, kloeten, koeien melken, werken op het land en in de bakkerij.  Je spotte Luus tijdens het venten en op de Enigburger kermis volgde de eerst zoen. Er werd getrouwd en een winkel geopend, samen met broer Cor, later breidden jullie uit en werd de Vivo de eerste dorpskruidenier in Tuitjenhorn. Er werden 2 prachtige meiden geboren en op zondagmiddag waren er uitjes met de auto , naar Johanneshof, het strand of het bos. De overstap van Vivo naar S en K werd gemaakt, de afkorting werd al snel Snelle Klaas, geen gemakkelijke tijd wegens concurentie, maar je haalde je plezier uit het werken met de meiden en je klanten, langs de weg kon je door als Psycholoog, huisarts, veearts of wat voor hulpverlener dan ook. Later toen de Vezo kwam heb je daar nog een aantal jaren gewerkt .De meiden kregen verkering en daar stond je altijd klaar voor, zoals ook later voor de kleinkinderen veel aandacht was. Aan de dorpsstraat was altijd iedereen welkom. 3 jaar terug kreeg je de ziekte van Kalher ,je hebt alles aangegrepen totdat de plank met mogelijkheden in april leeg was, er volgde nog een mooie zomer met veel hoogtepunten en mooie gesprekken. Er is een tijd van komen en een tijd van gaan, de tijd van gaan is op 24 september 2020 gekomen.