off

Uitzending 9: Maria viering

Voorgangers pastor Marion Bleeker en Liesbeth Bruin

In de uitzending van vandaag herdenken we mevrouw Gre Ligthart-Stam die op 6 mei 2019 is overleden.     

Vandaag neemt pastor Marion Bleeker ons mee in haar overweging naar Lourdes. Daar is voor de pelgrims een bezinningsruimte,”de schaapskooi”. De Goede herder en zijn schapen. Ook wij hebben een Goede Herder nodig.

Marion vertelt over Maria. Wat is dat toch dat miljoenen mensen per jaar op bedevaart gaan. Wie is toch die Moeder Maria? Waarom raakt ze ons, ervaren we steun, troost en geborgenheid bij haar. 

Als afsluiting wilden we graag het Ave Maria. Dita Molenaar op alt saxofoon, samen met Joost Tuithof op het orgel. Helaas lukte het ons niet om een goede opname te maken. Onze opname apparatuur is (nog) niet professioneel genoeg. We blijven amateurs.

Komende  vrijdagavond, 8 mei is de kerk open tussen 19.00 en 20.00. U bent van harte welkom om in dit uur even binnen te komen. Pastoor Tilma is hierbij aanwezig.