off

Ted Kruijer

T

ed Kruijer

Ted werd geboren op 26 januari 1934 in Kalverdijk. Hij was de 5de van de 10 kinderen. Hij verloor al vroeg zijn vader en samen met zijn broers moest hij het bedrijf overnemen. Op zijn 15e kon hij al mee doen in het eerste van Hollandia T. Zijn vader vond hem er te licht voor. 20 jaar speelde hij in de voorhoede, daarna de veteranen, keepers training, bestuurlijke functies en erelid. Tijdens zijn diensttijd in Den Helder ging hij woensdag op de fiets  “zagen”  bij Riet. Zijn beroep werd metselaar. Ze trouwden en kregen vijf kinderen waarmee ze veel ondernamen. Schagermarkt,  Chinees, strand klimduin midgetgolven. Ted hield erg van de gezelligheid zoals  nazitten in de kantine, zondag middagen met familie. Met 58 jaar ging Ted in de vut. Tijd voor mooie reizen. Samen fietsen, de volkstuin de kippen en zijn kassie. Ted was a technisch. Riet  maakte de snoertjes, maar Ted mocht als eerste de stekker in het stopcontact steken. Zijn kleinkinderen waren alles voor hem. Van spelletjes, spoken, kaarten tot voetballen. Hij was overal voor in maar liet ze nooit winnen. Na 60 jaar huwelijk waarin  Riet zijn alles was en ze altijd alles samen deden, was hij teveel in de war. In de morgen  van  Eerste Kerstdag  is Ted ingeslapen.