off

Laura Driesse – Stoop

L

aura Driesse- Stoop

Laura is geboren op 5 april 1928 te Harenkarspel Ze was het 4e kind van de 13 en had het niet gemakkelijk thuis; er moesten vele monden gevoed worden en er was veel werk te doen. Op 25 jarige leeftijd trouwde ze en samen kregen zij 10 kinderen. Ook dit was niet altijd makkelijk voor haar. Vanaf een heel klein huisje aan de Dorpsstraat, uiteindelijk naar de Stiegerstraat, een huis met een douche, wat een luxe!! Haar kinderen hebben allemaal hele goede herinneringen aan hun jeugd, zo zorgde ze er altijd voor dat zij er keurig verzorgd uitzagen, om de beurt nam ze twee kinderen mee naar de stad voor nieuwe kleren. Een vriend of vriendin kon altijd blijven eten en slapen. Toen de kinderen het huis hadden verlaten, gingen Ton en Laura vaak te vissen en kwamen ze thuis met vele prijzen, kado’s voor de uitzet. Ze hield van zingen. Samen zingen en plaatjes draaien. Ze ging naar een zanggroep en op volksdansen. Met de verhuizing naar het Jozefpark was ze heel blij. 10 kinderen, 32 klein- en 17 achterkleinkinderen, haar trots, ze vergat ook nooit een verjaardag. Na het overlijden van haar oudste dochter Rina ging het niet goed meer met haar, longontstekingen, was ze op en had geen kracht meer om verder te leven. Op 5 okt overleed ze op 91 jarige leeftijd. T gemis is groot.