off

Coba Molenaar – Dekker

C

oba Molenaar- Dekker

Coba  werd geboren op 30 maart 1932 in Obdam. Al op jonge leeftijd ging ze mee naar het land. Later werkte ze in de huishouding, en In haar vrije tijd was ze bestuurlijk actief en speelde ze handbal. Coba had veel vriendinnen Ze ontmoette Jaap. Samen werkten ze vaak in cafés. Dit was een basis voor een goede relatie en huwelijk. Op 4 januari 1964 trouwden ze. De kinderen kwamen, en haar werkzaamheden binnen het bedrijf vulde haar tijd. Ook was ze  bejaardenhulp. In de bollentijd was het goed voor elkaar bij  Coba, Ze stond bekend als lief en zorgzaam. Jaap zei vaak: de Koningin kan niet lekkerder eten! Ze ging op volleybal, en  kon enorm genieten van haar kaarters rondjes. De kleinkinderen kwamen. Wat was ze blij.  Doe maar gewoon dan doe je gek genoeg. Coba was trots op alles wat ze samen hebben opgebouwd.  Trots op haar man, kinderen en kleinkinderen die haar later tijdens haar ziekte van Alzheimer, zoveel mogelijk probeerden te ondersteunen. Eén week heeft ze kunnen wonen in het Sint Jozefpark. Op  4 oktober is ze rustig en vredig ingeslapen. Haar kinderen zijn er trots op dat zij hun moeder was, zij en Jaap  hebben hen zoveel gegeven, waardoor zij zijn geworden zoals ze nu zijn. Zij stond  altijd naast hen. Rust zacht het is goed zo.