off

Carla Perrin

C

arla is geboren op 17 augustus 1967 in Dirkshorn als middelste van 3 kinderen. Op haar 17e ging ze voor 3 maanden als Au Pair naar Amerika om in een gezin op de kinderen te passen. Ze kreeg verkering  en ging samenwonen is Schagen. De laatste 17 jaar werkte ze bij Ten Boekel en Bakker, waar ze zich erg thuis voelde. Het overlijden van haar vader en moeder heeft grote impact op Carla gehad. Ze was een echt gevoelsmens. Betrokken bij haar familie. Haar neefjes en nichtjes waren haar oogappeltjes en ze waren gek op haar. Carla hield van tuinieren, foto`s verzamelen en sporten. Ze zat van jongs af aan al op handbal. Na 3 moeilijke jaren had ze haar geluk weer gevonden in de liefde, maar dit heeft maar 4 maanden mogen duren. Wat altijd blijft zijn de mooie herinneringen welke we van jou hebben en de mooie foto’s die jij hebt gemaakt.