off

Judy van Engelenburg

D

ochter van Jan Karsten en Corrie Karsten Pronk. De hechtheid van het bestaan. Judy nam het leven en genoot van de talloze dingen, de grote dingen maar ook zeker had ze oog voor de kleine dingen. Haar kleurrijke leven, haar humor en luchtigheid. Als ze iets in haar hoofd had, gebeurde dat ook. Zo heeft ze voor 25 gulden een pak beschuit opgegeten zonder te drinken en waardoor ze op zaterdagavond een avondje uit kon. Wie kan dit? Het is niet te beschrijven wat ze voor haar nabestaanden heeft betekend, hoe ze gemist wordt. Judy kon dit zelf wel goed beschrijven in haar gedichten. Sterke moeders, sterke dochters en Judy was sterk. Sterk als haar zusjes. Tot het einde is ze haar eigen weg gegaan zoals ze altijd heeft gedaan. Gevormd door het leven, haar muzikaliteit, creativiteit, dystonie, haar mooie gezin. Haar man Berry en de kinderen Gijs, Sophie en Lieve. Sterk in de tijd in Suriname. Op 53 jarige leeftijd is Judy veel te vroeg van ons heengegaan .