off

Catharina Maria Schabbing-Blom, Ina

I

na  werd geboren op 15 september 1946 in t Rijpje, dochter van Piet Blom en Marie Groot. Ze was de zevende uit een gezin met dertien kinderen.  Op de kermis ontmoette ze  Joop Schabbing. Ze trouwden en gingen wonen in Julianadorp.  dochter Esther en zoon Norbert kwamen. Na 14 jaar wilde Ina  terug naar de familie.  Ina ging graag op vakantie, maar ze was ook altijd weer heel blij als ze met de auto Tuitjenhorn  in reden. Daar kon Ina zo genieten van de gezelligheid , de kleine dingen en de mensen om haar heen. Ze was een echt mensen mens. Tijdens haar leven  genoot ze van de handbal, was ze Akela bij de gidsen,  zong ze in het koor D`Cymo  en deed ze vrijwilligerswerk in het Sint Jozefpark.  Ina was gek op haar kleinkinderen, Gijs, Jip, Kas, Arno en Danichio. Lekker kleuren, verven, puzzelen en spelletjes doen. Het kon haar niet gek genoeg.  In oktober 2017 werd bij haar darmkanker geconstateerd.  We gaan er voor, zei ze. Zoveel aanloop, zoveel kaartjes . Gelukkig heeft ze een paar weken voor haar overlijden haar 50 jarig huwelijksfeest nog kunnen vieren, zo ook een etentje met het hele  gezin aan het strand. Dagen met een gouden randje.