off

Afra Blom- Kruijer

W

at was ze lief, wat was ze ons lief. Afra Blom Kruijer , geboren op 14 april 1930 dochter van Pieter Kruijer en Guurtje Blankendaal. Het gezin bestond uit negen jongens en twee meisjes. Het was een gezellig en  liefdevol gezin, waar altijd wel wat te doen was. Samen zingen met Annie Buter als de Nachtegaaltjes tijdens de feesten voor de Indiëgangers. Ze trouwde met Theo Blom en hadden een liefdevol huwelijk. Ze kregen een groot gezin, waar liefde en aandacht was voor iedereen en , waar veel mogelijk was . Afra was  zelf creatief, zelfstandig en inventief. Zo haalde ze haar rijbewijs,  opdat ze zelf  naar Thea op bezoek kon gaan. De kleinkinderen kwamen en ze was een trotse oma. Samen met Theo verhuisde ze naar het Sint Jozefpark waar ze een goede tijd heeft gehad. Eerst samen met Theo en daarna samen met de kinderen, de verzorging en de buren. Na een liefdevolle verzorging in Zuyderwaert is Afra rustig ingeslapen.