off

Anna Maria Veldboer- Schipper, Annie

A

nnie is geboren op  14 augustus 1931 in Waarland . Het was armoe troef. Zo ging  ze samen met ome Cor houtsprokkelen langs de spoorlijn. Ze ging werken op een atelier en verzorgde haar ouders die naar Tuitjenhorn verhuisden. Ook diende ze daar in het bejaardentehuis. Annie trouwde met Cor Veldboer en samen kregen ze twee zonen Dik en Ton. Cor werd al vroeg ziek en Annie hielp mee het gezin draaiende te houden. Ze haalde met lof haar ondernemers papieren en ze begonnen een klein bedrijfje.  Haar droom om samen met haar gezin naar Canada te gaan realiseerden ze. Cor overleed in 1977. Later ontmoette Annie haar levenspartner Piet Buter en met hem heeft ze 25 jaar mooie jaren gehad. Opa Piet overleed toen Annie met twee kleinkinderen op reis was in Canada. Reizen deed ze graag. Zo heeft ze een mooie reis gemaakt  met  Ton en Roos naar China. Voor de  kleinkinderen was ze geen knuffel oma maar wat heeft ze van ze genoten, wat waren ze belangrijk voor haar. Samen hebben ze veel gedaan. Kamperen, ijsjes eten, uitstapjes naar de harddraverij, fietsen. Haar laatste reis is nu begonnen. Rust zacht Annie.