off

Rudolf Wessel Visser

R

udolf Wessel Visser is geboren op 11 oktober 1948 in IJmuiden. Hij werd Arts algemene geneeskunde, Homeopathie en Orthomoleculaire geneeskunde in Santpoort – Zuid en Den Helder. Bijna drie  jaar geleden verhuisde hij met zijn vrouw Gerda naar Tuitjenhorn. Hij was toen al ernstig ziek maar wilde niet dat dit bekend zou worden; want een dokter is immers toch nooit ziek?! Vastbesloten ging hij iedere keer de strijd aan totdat het echt niet meer ging en hij moest toegeven dat dit gevecht niet te winnen was. Op 8 februari 2018 is hij rustig voor altijd heengegaan. Voor zijn gezin laat hij een grote leegte achter, want samen klinkt zo gewoon, samen werken, eten, slapen, lachen, lopen, zwijgen, koffie drinken en nog zo veel meer. Allemaal heel gewoon. Totdat de dood een eind maakt aan samen en niets meer het zelfde is. Wat nog rest zijn de foto’s, de beelden, zijn boeken en de herinnering.