off

Annie Buter – van Schagen

A

nnie werd geboren in Sint Maarten op 24 mei 1928. Ze groeide op met vier broers maar wat was ze blij en trots toen ze op elf jarige leeftijd nog een zusje kreeg. In het huishouden was ze moeders steun en toeverlaat met huishoudelijk werk. Ze trouwde in 1965 met Cor Buter en ging op Tuitjenhorn wonen waar Ard en Martien zijn geboren. Wat genoot ze van de tuin achter het huis als alles weer bloeide in het voorjaar en ze spendeerde daar vele uren in. Ze had haar vaste clubjes voor het wandelen, zwemmen, klaverjassen, rummi kuppen en koffie drinken. Voor de familie was ze het centrale aanspreekpunt en wist altijd alle nieuwtjes. In 1999 overleed Cor en kwam ze er alleen voor te staan. De kinderen, familie en vrienden stonden altijd voor haar klaar, al was het maar om te helpen voor een dutje en datje, een koppie en een praatje, een telefoontje of een luisterend oor. Getroffen door een herseninfarct overleed ze op 11 januari in haar eigen vertrouwde omgeving.