off

Willem Blom

O

p 12 december afgelopen jaar heeft ’t Rijpje een tuinder verloren, Willem Blom was tuinder in hart en nieren. Hij was altijd hard aan het werk, waarbij hij veel hulp kreeg van zijn vrouw Ina en de kinderen. Op jonge leeftijd ging hij al bij de vrijwillige brandweer van St. Maarten. Hij had een druk sociaal sportleven met voetbal en zaalvoetbal, met vaak een gezellige derde helft. Wielrennen, schaatsen, skiën, vrijwilliger op de buurtbus en schouwmeester bij het waterschap. Dol op zijn kinderen en kleinkinderen, dit liet hij niet met veel woorden merken maar wel met alles wat hij voor ze deed. Helaas stonden de laatste twee  jaar van zijn leven in het teken van ziekte. Hij heeft ontzettend moedig geknokt om zo lang mogelijk bij zijn gezin te blijven. Zijn kinderen omschreven hem als een doorzetter, loeisterk, behulpzaam, gezellig, veel humor, betrokken, een trotse opa, maar bovenal was hij voor hen een lieve vader.