off

Piet Burger

Geboren in Venhuizen, gestudeerd aan de Tuinbouwschool in Hem, vervolgens via de Bloembollenvakschool te Bovenkarspel opgegroeid tot een echte bollenkweker in een groot gezin van 13 kinderen.

In 1970 getrouwd en al  snel hadden ze een gezin met vier kinderen . Door de uitbreidingsplannen van het bedrijf moest er worden verhuisd naar Valkoog. Als kers op de taart werd Ben geboren, wat hadden ze het voor mekaar. Een lieve vader en als veilingmeester wist hij vele tonnen bij elkaar te praten.

Op zijn laatste stekkie in Sint Maarten genoot hij van de prachtige tuin, zijn kas voor de vroege piepers, de mooie volière voor zijn vogeltjes, van Sint Boys zijn voetbalclub en bovenal zijn elf kleinkinderen. Na een zware operatie volgde er op 6 juni  een hersteloperatie. Vol vertrouwen ging hij dit tegemoet. Op het nieuws werden al flinke waarschuwingen afgegeven voor een stormachtige en onstuimige dag. En dat werd het. Het overlijden van Piet kwam als een donderslag bij heldere hemel