off

Corrie Karsten – Pronk

Afgelopen januari overleed Corrie Karsten. Moeder Corrie. Ze wisten meteen, het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder haar….Haar leven begon in Warmenhuizen als oudste van 12 kinderen. Ze heeft heel wat afgezorgd voor haar broertjes, zusjes en in het huishouden maar ook ging ze mee het land op om aardappelen te rooien. Ondanks de angstige tijd van de oorlog heeft ze een mooie jeugd gehad. Ze ging naar de naaischool. Ze heeft in haar leven de wereld in de rondte genaaid…..wie heeft er niet één van haar mooie zakjes…..?! En toen kwam Jan Karsten in haar leven en na 5 jaar verkering gingen ze wonen op de Sportlaan in Tuitjenhorn. Al snel kwam de ooievaar en bracht 8 kinderen en met zijn tienen hebben ze heel wat avonturen beleefd. Toen Jan in 2005 overleed bleef Corrie alleen achter en ondanks veel aanloop kon dat nooit wennen. Het gemis aan hem was groot. Het is een troost dat ze nu weer samen zijn.