off

Jakob Kruier

M

et het overlijden van Jacob Kruijer is er zomaar ineens een tijdperk afgesloten. Jakob was de laatste bewoner op Koorndijk 25 van de generatie Kruijer. Een gastvrije plek waar de koffie altijd klaar stond, gekaart werd en vele voetbalwedstrijden werden bekeken. Opgegroeid als tuinder wist hij heel goed zijn moestuin te verzorgen waar vele familie en buren van mochten  meegenieten. Zijn  buren waren onmisbaar en hartverwarmend was het dan ook hoe de hele familie Kamp de verzorgende taak op zich nam. Deze band werd zo hecht dat hij door hen als Opa werd genoemd en beschouwd. Jakob was veel te vinden op het voetbalveld, in de kroeg voor een potje biljarten en bij Mats voor een helpende hand op het hoveniersbedrijf. De voordeur van Koorndijk 25 is voorgoed gesloten door het overlijden van Jakob Kruijer.