off

Niek Groot

N

iek is geboren op 14 augustus als tweede kind in een gezin van 5. Al jong moest hij zijn vader helpen op het land, buiten zijn vond hij heerlijk. Op 19 jarige leeftijd ging hij in dienst waar hij een geweldige tijd heeft gehad. Handballen was zijn passie, later ging hij ook training geven aan de jeugd, werd scheidsrechter en zelfs voorzitter van de club. Met zijn broer ging hij in de kool, ging uiteindelijk alleen verder, trouwde met Marijke. Ze gingen wonen  op het ‘t Rijpje , waar hun 3 zoons werden geboren,  beter bekend als de Daltons. Ze kregen er 2 schoondochters bij. Niek is nog naar Nieuw-Zeeland gegaan op bezoek bij een van zijn zoons. Hij genoot erg van zijn kleinkinderen, zn allesie. Zijn zoon nam het bedrijf over, in het begin deden ze het samen maar naarmate zijn gezondheid afnam werd het werk te zwaar, dat was moeilijk te accepteren. Hij wilde tot het einde toe thuis blijven en dit is door de zorg van Marijke gelukt, op 9 november is hij overleden.