off

Miep Karsten – Bos

G

eboren in 1928 in Waarland, als jongste van een groot gezin waar het geen vetpot was in de crisisjaren voor de oorlog, maar waar wel veel lol was. Na de oorlog ontmoette ze Jaap waar ze later mee trouwde. Ze kregen 7 kinderen en ze was altijd thuis voor haar kinderen. Dat ze kinderen wat groter waren gingen ze af en toe op vakantie met bus of vliegtuig, wat ze erg gezellig vond vooral met de medereizigers als er ‘s avonds nog ergens gedanst kon worden. Ze verhuisden naar de Koorndijk waar ze heerlijk hebben gewoond. Een zwarte bladzijde was het overlijden van Marga maar ze wist het leven toch weer op te pakken. Na een beroerte was ze wat meer aan huis gekluisterd, ze durfde niet meer te fietsen maar Jaap probeerde haar toch de deur uit te krijgen op een tandemfiets, maar ze was tevreden thuis. Ze was tot op het laatst altijd blij als haar kinderen en kleinkinderen langskwamen en ze was oprecht geïnteresseerd in hun verhalen. Na een periode dat ze wel heel erg ziek was knapte ze toch weer op, ze was sterker dan iedereen dacht, maar na een zware hersenbloeding overleed ze op 7 november op 87 jarige leeftijd.