off

Stien Boekel-Filmer

O

p jonge leeftijd verloor ze haar ouders, maar samen met de vier zussen hebben ze zich nog goed weten te redden, Op latere leeftijd ging ze in de kost en daar ontmoette ze haar man, ze trouwden en gingen in Kalverdijk wonen, ze kregen drie kinderen, Ze leefden eenvoudig maar waren tevreden. Haar man zorgde voor de kost en zij voor het gezin, zoals het gewoon was in die tijd. 17 jaar terug na dat haar man overleed verhuisde ze naar het Sint Jozefpark, naar een mooi opgeknapt, warm huisje dicht bij de winkels. Zo leefde ze rustig en tevreden, af en toe een koppie bij de buurtjes of op de fiets naar zus Annie en naar de handwerkclub in het grote huis. Ze was altijd aan het sokken breien. Eind vorig jaar werd ze ziek, ze kon niet meer behandeld worden, hier had ze vrede mee. Ze heeft het gedragen zonder een klacht. Op 3 oktober een week na haar 88e verjaardag, waar ze nog een heerlijk gebakje heeft gegeten is ze overleden in haar eigen bed in haar eigen huisje. Zoals ze het zelf heeft gewild zo is het ook gebeurd.