off

Cees Dekker

C

ees is geboren in Kerkbuurt op een tuinders bedrijf waar hij opgroeide met zijn vader, moeder, zus en twee broers. Cees ging werken bij zijn vader in de bollen. In Warmenhuizen leerde Cees Ida Bommer kennen, smoor verliefd, maar Cees werd voor een jaar uitgezonden naar Suriname. De liefde hield stand. Elize en kleine Jan werden geboren. Veel verdriet was er toen kleine Jan kwam te overlijden. Het derde kind Jan werd geboren. Cees was een rustige, stoere bescheiden man, die zijn vrouw, zijn kinderen Elize en Jan, de kleinkinderen Bas en Eline op handen droeg. Had zelfs nog een cadeautje voor zijn ongeboren achterkleinkind. Thuis was het ook altijd gezellig, iedereen was altijd welkom. een potje kaarten, een gulden in de pot en daar weer wat leuks van doen. Cees werd opgenomen in Magnushof. En daar knapte hij wonderbaarlijk op. Hij had het daar naar zijn zin, maar het verblijf daar deed hem ook veel verdriet , wilde terug naar huis naar moeders want die miste hij. De laatste weken was hij bewust met zijn afscheid bezig. Cees, we missen je bonjour