off

Sam Boon

A

am is geboren in Kalverdijk, als 6e kind in een gezin van 8 kinderen. Al vroeg moest hij meehelpen op het land, hij was echter geen tuinder, maar ging varen op de wilde vaart, later ging hij werken bij firma de Nijs tot hij met de vut ging. Na zijn trouwen gingen hij samen met zijn vrouw aan de Bogaersstraat wonen waar hun 2 zonen werden geboren, ze hoefde nooit naar de speeltuin, want die stond al in de achtertuin. Sam hield ook erg van muziek, jaren heeft hij op de fanfare gezeten, de muziek stond altijd bij hem aan, hij was een gezelschapsmens, hield van kaarten en biljarten en een bakkie drinken. Ook van fietsen hield hij erg, elke dag een rondje op de elektrische fiets, heen ga je terug moet je. Sam kreeg te horen dat hij ziek was, hij bleef positief en klaagde nooit. Langzaam ging hij achteruit en uiteindelijk is hij op 16 juli rustig heen gegaan.