off

Jeroen Tijm

W

ant iedere keer als jij me aankijkt voel ik een regen van geluk. Jeroen is geboren op 23 juli 1972, zoon van Cor Tijm en Margriet Tijm Carnas, broer van Sander. Jeroen groeide voorspoedig op, en had een fijne jeugd. Na de HAVO heeft hij het diploma MTS- elektrotechniek en MTS- elektronica behaald. Jeroen hield niet van sporten, maar was wel een keer schoolkampioen schaken. Is ook nog zendamateur geweest. Hij ging werken bij Jan Groot electra. Jeroen is de initiator van onze buurtbus. Als voorzitter, secretaris, aanspreekpunt, planner van de routes is hij jarenlang een zeer waardevolle kracht geweest. In 2004 ontmoette hij Annemarie. Ze voelden het als echte zielmaatjes en waren vol van liefde voor elkaar, en dat bleef zo. Op 16 april 2010 zijn ze hier in deze kerk getrouwd. In de tussentijd was Jeroen ook zijn andere passie gaan volgen, treinen rijden. In 2008 is Jeroen de opleiding tot machinist gaan volgen  en slaagde met vlag en wimpel. Jeroen werd machinist. In januari 2012 kreeg Jeroen te horen dat hij uitgezaaide maagkanker had. Een paar maanden zou hij hebben. Hij heeft het met experimentele chemo’s vier jaar volgehouden. Jeroen behield tot aan het einde toe de regie over zijn eigen ziekte en afscheid.  Hij is als een wervelwind in Annemarie haar leven gekomen en er als een wervelwind er weer uitgegaan. Op 6 april dit jaar overleed Jeroen zijn ogen in de armen van zijn Annemarie, hij sloot zijn ogen en ging voor altijd op in haar hart.