off

Jan van Straaten

J

an is geboren op 16 oktober 1946. Groeide op, zonder opsmuk, bescheiden, onopvallend. Jan kon goed leren en na de middelbare school werkte hij op het ouderlijk bedrijf. Zijn muzikale talent openbaarde zich. O.a. de accordeon en zijn gevoelige pianospel. Vele jaren was hij beroepsmuzikant in duo Kruistra. De tijd was hectisch. Jan is getrouwd geweest met Mariëtte en samen kregen ze zoon Tim. Jan werd de organist van deze kerk, begeleidde de koren en met uitvaarten kon er altijd een beroep op hem gedaan worden. Vele jaren was Jan hier wekelijks te vinden. Onder  de communie was het altijd weer een verrassing wat Jan speelde. Jan was heel hecht met zijn broers Frans en Cleem. Zorgde goed voor zijn moeder. Na het overlijden van Frans werd zijn band met Cleem nog hechter. Cleem en zijn gezin waren van onschatbare waarde voor Jan. Uiteindelijk maakte zijn ziekte het hem onmogelijk om nog te blijven spelen als organist van de koren. Van beide kanten een pijnlijke beslissing. Voor Jan was het heel erg. Jan was trouw aan zijn vrienden,familie en trots op zijn zoon Tim. Jan, een ieder die je gekend heeft,  heeft een onuitwisbare herinnering aan jou. In dierbare herinnering, bedankt wat je ons  allen als persoon en  met je mooie spel hebt gegeven, Rust in vrede.