off

Elly Groot

Dochter van Cornelis Groot en Elisabeth Groot – Buter.

Elly woonde samen met broer Henk in het ouderlijk huis Zus Anneke en haar gezin woonde naast hun en samen was dat een hechte eenheid. Super trots was Elly op de kinderen van Anneke en Bertus  Jerry en Chantal. Deze gaven een geweldige aanvulling aan haar leven.Haar hele leven heeft ze bij de fa. Kramer gewerkt.

Tijdens haar leven genoot Elly van haar biertje, peukie en vakanties. Even naar Ome Arie in Frankrijk. Vrienden en vriendinnen waren altijd welkom. In 2000 werd borstkanker geconstateerd. Dat kwam hard aan, maar ze bleef positief en strijd lustig. Grote bewondering voor hoe zij dit gedragen heeft  Elly in het kort, Karaktertrek: eenvoud en tevreden. Ze was positief, nooit klagen en met een flinke dosis zelfspot. Zei vaak: “Het Leven is een feest maar de slingers moet je zelf ophangen”. Elly was een mensen mens. Ze hield van mensen en interesseerde zich in hun levens.

Lieve Elly, bedankt, we missen je, rust zacht.